دقت در خرید پروژه

قبل از خرید پروژه، ابتدا تماس بگیرید و از علم فروشنده آگاه شوید، سپس با اطمینان خریداری نمایید.

اگر دقت کرده باشید، طی یک سال اخیر (سال 93 و 94) تعداد وب سایت ها و وبلاگ هایی که به فروش پروژه می پردازند چند برابر شده است. اکثر این وب سایت ها و وبلاگ ها، با تقلید از گروه نامیرا به این کار روی آورده اند. نکته مهمی که هست و شما کاربران باید به آن دقت کنید، آیا تا به حال از خود پرسیده اید از وب سایت یا وبلاگی که پروژه خریداری می کنید، آیا مدیر یا اپراتورهای آن توانایی پشتیبانی شما شامل پاسخ گویی به سوالات و یا ارتقای پروژه خریداری شده و از این قبیل موارد را دارند؟ آیا به شخصی که نمی شناسید و به صورت اینترنتی با او در تماس هستید بدون آن که بدانید آیا فروشنده به پروژه ای که شما می خواهید تسلط دارد یا نه هزینه ای می دهید؟

با هر شخصی که قرار است پروژه شما را بسازد یا پروژه ای از او خریداری کنید، یک بار تماس بگیرید ببینید چقدر پاسخگوی نیاز شما هست و آیا آگاهی از پروژه شما دارد نه اینکه چشم بسته پروژه ای خریداری کنید که در زمان اجرا حتی به مشکل می خورید و فروشنده هیچ کمکی به دلیل نداشتن اطلاع به شما نمی کند. لطفا دقت کنید.

اینکه چرا گروه نامیرا درگاه اینترنتی برای واریز هزینه قرار نمی دهد، دلیلش با نوشته های فوق واضح می باشد. قبل از این که از ما چیزی خریداری نمایید چه از پروژه های آماده ای که در وب سایت داریم و چه از پروژه هایی که هنوز در وب سایت قرار نداده ایم و اگر سفارش یک پروژه جدید یا پیاده سازی مقاله یا ایده ای دارید، با شماره 09360703858 که از ساعت 9 صبح الی ساعت 24 پاسخگو می باشد و یا ایمیل nn4e@aol.com که به محض مشاهده ایمیل پاسخگو خواهد بود در تماس باشید تا ابتدا اطمینان کسب کنید سپس اقدام به خرید نمایید.

روش کار ما بدین صورت است که بعد از اطمینان شما، شماره کارت می دهیم و بعد از واریز می بایست آدرس ایمیلتان + عنوان پروژه (در صورت وجود در وبلاگ و وب سایت ها شماره کد پروژه)و شماره پیگیری یا مرجع پرداخت را به شماره 09360703858 ارسال نمایید. اگر از پروژه های موجود در سایت و وبلاگ ها باشد در کمتر از 30 دقیقه ارسال می شود ولی اگر سفارش پیاده سازی مورد خاصی را داده باشید طی زمانی که با شما طی شده است ساخته و ارسال خواهد شد. بعد از ارسال پروژه تا 7 روز، می توانید هر سوالی در حوزه پشتیبانی داشته باشید را بپرسید.